Sepette Ürün Yok

Gizlilik Politikası

Soudal Silikon, işbu Gizlilik sözleşmesinde, www.soudalsilikon.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kullanıcılardan Hangi Kişisel Bilgilerin Toplandığı: Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan adres, telefon, mail adresi, Tc kimlik bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri istenmektedir. Ayrıca kredi kartı ödeme işlemi 3D Secure ile gerçekleştirilmektedir. Bu sebepten kredi kartı bilgileri banka tarafından istenmekte olup firmamız dahil olmak üzere hiç kimse tarafından görüntülenmemekte ve kredi kartı bilgileri kaydedilmemektedir. Bu bilgiler fatura düzenlenmesi, siparişlerin müşterilere ulaştırılması ve ürün bedeli tahsilatı için talep edilmektedir.

Bilgilerin Soudal Silikon Tarafından Nasıl Kullanılacağı: Bilgileriniz, ödeme ve ürün teslimatı amacı ile kullanılmaktadır ve şirket bünyemizde SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Verilerin Üçüncü Taraf Şirketlere Nasıl Aktarıldığı: Müşteri bilgileri tamamen kendi bünyemizde, ürün teslimatı ve müşteri özlük bilgileri amacı dahilinde talep edildiği için, müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece, üçüncü kişi kurum ve kuruluşlar ile kesinlikle paylaşılmaz. Soudal Silikon, bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Soudal Silikon'unn tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme, yargı organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Bilgilerin Nasıl Değiştirileceği, Silineceği veya Kapsam Dışında Kalacağı: Müşteri üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.

Üyelik Sisteminin Amacı: www.soudalsilikon.com yalnızca ürün ve/veya hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır. Bu sebepten, üyelik sisteminde amaç sadece siparişlerin tarafımıza ulaşması ve sorunsuz teslim edilmesidir.

Soudal Silikon, kişisel bilgileri sadece kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Soudal Silikon, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Soudal Silikon'un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.soudalsilikon.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Soudal Silikon'un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. www.soudalsilikon.com sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Soudal Silikon sorumlu değildir.

Soudal Silikon, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

www.soudalsilikon.com sitemizin reklamları, Google dahil üçüncü taraf reklam sağlayıcılar tarafından İnternet'teki sitelerde gösterilmektedir.

Google dahil üçüncü taraf reklam sağlayıcılar, kullanıcının web sitenize yaptığı önceki ziyaretlere dayalı olarak reklam yayınlamak için çerezleri kullanmaktadır.

www.soudalsilikon.com kullanıcıları diledikleri taktirde, Google Belirli Reklamları Engelleme sayfasına giderek Google'ın çerez kullanımını devre dışı bırakabilirler.